HOŞGELDİNİZ

DEMİRAYAK METAL İNŞ.

Demirayak Metal demirçelik sektöründe Ankara ve diğer illerdeki müşterilerine Kenetli Metal Çatı Sistemleri, Alüminyum ve Boyalı Galvanizli Sac Trapez, Poliüretan Dolgulu Çatı Panelleri, Çatı Kenet Sacı Çekim İşleri ve Makina Kiralama satışı yapmaktadır.

Güçlü stok gücümüz ile her çeşit ürüne anında cevap verebilecek yeteneğe sahip olan firmamız sunduğu hizmet ile tercih sebebi olmuştur.
Demirayak Metal İnşaat müşterilerinin istediği ürünü en üst kalitede temin etmek ve müşteri memnuniyetini temel alan ticaret prensibini devam ettirecektir.
Firmamızın temel prensipleri; kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte, verilen söz ve  taahhütlerin arkasında durmaktır.
Konusunda iyi yetişmiş genç ve dinamik bir kadroya sahip olan firmamız, hizmet anlayışı ile kısa bir sürede sürekli yükselen bir grafik yakalamıştır.
REFERANSLARIMIZİLETİŞİM

Referanslarımız

Nasıl Çalışıyoruz?

DEMİRAYAK METAL İNŞ.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren işimizi özverili ve güvenilir temeller üzerinde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bugüne kadar edindiğimiz en büyük tecrübelerden birisi de hiç şüphesiz ki kaliteli hizmet anlayışı olmuştur. Günden güne büyüyen sektörümüz de firmamız da siz değerli müşterilerimize profesyonel çözümler üretmek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

İletişime Geç

Proje Başlat

Proje başlatma aşaması ile aklınızda ki proje ve fikri bizlere tüm incelikleri ile iletebilir, yol haritası oluşturmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Uzman Ekip

Tarafımıza iletmiş olduğunuz projeler profesyonel ekibimiz tarafından incelenerek tüm incelikleri ile raporlanıyor ve tarafınıza sunulmak için hazırlanıyor.

Maliyet Hesaplaması

Bu noktada ise yine yukarıda bahsettiğimiz ekibimiz sizler için en profesyonel malzemeleri en uygun fiyatlara revize ederek tarafınıza iletiyor.

Ön Görüşme

Tarafınıza iletilen tüm bilgi ve belgeler sonucunda kabul etmeniz halinde ön görüşme gerçekleştiriliyor.

Başlangıç

Bu aşamada ise öngörüşmemiz sonucunda memnun kalmanız ve teklifimizi onaylamanız halinde projeyi resmi olarak başlatmış oluyoruz.

DEMİRAYAK METAL İNŞ.

Sizlere yardımcı olabilmemiz için projeniz hakkında birkaç detaya ihtiyacımız var