kurumsaal

DEMİRAYAK METAL İNŞ.

Demirayak Metal demirçelik sektöründe Ankara ve diğer illerdeki müşterilerine Kenetli Metal Çatı Sistemleri, Alüminyum ve Boyalı Galvanizli Sac Trapez, Poliüretan Dolgulu Çatı Panelleri, Çatı Kenet Sacı Çekim İşleri ve Makina Kiralama satışı yapmaktadır.

Güçlü stok gücümüz ile her çeşit ürüne anında cevap verebilecek yeteneğe sahip olan firmamız sunduğu hizmet ile tercih sebebi olmuştur.
Demirayak Metal İnşaat müşterilerinin istediği ürünü en üst kalitede temin etmek ve müşteri memnuniyetini temel alan ticaret prensibini devam ettirecektir.
Firmamızın temel prensipleri; kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte, verilen söz ve  taahhütlerin arkasında durmaktır.
Konusunda iyi yetişmiş genç ve dinamik bir kadroya sahip olan firmamız, hizmet anlayışı ile kısa bir sürede sürekli yükselen bir grafik yakalamıştır.
Hemen İletişime Geç

Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sağ tarafta bulunan butonları kullanarak hızlı şekilde iletişim araçlarımız üzerinden bizlere ulaşabilir, dilerseniz referanslarımızı inceleyerek detaylı iş performansımızı inceleyebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir dilerseniz mail adreslerimizden yazabilirsiniz.
null

ÇATI CEPHE KAPLAMA

Çatı cephe kaplama hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.
null

ÇELİK YAPILAR

Çelik  yapı hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.
null

KÜRLEME RAF SİSTEMİ

Kürleme raf sistemi hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.
null

SAÇ PALETLER

Saç palet hizmetlerimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.